Американська хімчистка в Шевченківському районі

 • Номер телефону
  +38 044 58-77-168
 • Адреса
  вулиця Сікорського, 1 А, Київ
 • Години праці
  Пн-Нд 10:00-21:00 Без вихідних

Як нас знайти:

Приймальний пункт знаходиться в супермаркеті “Бджілка”.

Бездоганна хімчистка в Шевченківському районі Києва

Послуги хімчистки в Шевченківському районі затребувані жителями столиці, оскільки забруднення речей, це поширена проблема. Щоб відновити привабливий зовнішній вигляд виробів, позбутися плям, додати насиченості кольору, звертайтеся в «Американську хімчистку». Наша компанія гарантує лояльні ціни на послуги, виконуючи при цьому всі маніпуляції на вищому рівні.

Послуги хімчистки

Шевченківський район Києва в Україні входить в 10-ку найбільших районів столиці, тому послуга чищення речей тут досить затребувана. Всі, кому необхідно зробити таке замовлення, можуть ні про що не хвилюватися, адже якщо потрібно, наші фахівці самі приїдуть за вказаною адресою і заберуть замовлення.

Коли речі будуть доставлені в хімчистку, фахівці їх оглянуть, відсортують по типу тканини, рівнях забруднень. Спосіб чищення вибирається залежно від ступеня проблеми, структури матеріалу. Особлива увага приділяється вибагливим тканин, а також виробам з вишивками, мереживом, іншими декоративними елементами. Тільки визначившись з цими параметрами, можна приступати безпосередньо до чищення речей.

Основний список наших послуг, якими може скористатися кожен охочий:

 • прання або хімчистка гардин, римських штор, інших віконних фіранок;
 • обробка і глибоке очищення килимів, відновлення структури ворсу;
 • усунення забруднень на курточках, пухових виробах, інший верхньому одязі;
 • обробка хутряних і шкіряних елементів гардероба або побуту;
 • чистка текстильних виробів;
 • виконання ремонту сумок і взуття.

В нашій хімчистці пропонується величезна кількість послуг, щоб клієнт міг в одному місці відразу виконати всі необхідні очисні процедури.

Переваги співпраці

«Американська хімчистка» – гарантія якісного виконання послуг, професіоналізму майстрів. Наші переваги:

 • застосування безпечних, екологічно чистих препаратів для обробки виробів;
 • лояльні ціни на всі послуги;
 • періодичне проведення акцій;
 • виконання експрес-чисток при термінової необхідності;
 • доставка очищених речей за адресою, де проживає клієнт, у зручний для нього час;
 • надання консультацій, пов’язаних з доглядом за речами;
 • дотримання термінів, встановлених замовником.

Наша хімчистка дорожить своєю репутацією, тому працює тільки на позитивні відгуки клієнтів. Дбайливе ставлення до замовлень, контроль якості на всіх етапах очистки – гарантія видачі бездоганно очищених виробів, які прослужать своїм власникам ще не один рік.

Відгуки про відділення

Amerykansʹka Khimchystka
4.7
Based on 20 reviews
powered by Google
Светлана Якимова
Светлана Якимова
19:50 18 Jan 20
Прекрасна хімчистка, якщо не хочете переживати що ваші речі спорять, користуйтесь цією хімчисткою. Вони дбають про своє ім'я і репутацію, тому якщо річ не підлягає відновленню, одразу... пояснять, але це для них одиничні випадки, беруть в роботу майже все, завжди чудово справляються.Більше
Web Master
Web Master
15:38 30 Nov 19
Все зделали хорошо, но крайне не удобно добираться в отделение по адресу Сикорского 1а. На территорию можно попасть только если есть ключ для входа в магазин, который есть только у жильцов ЖК... по этому адресу. В противном случае - нужно ждать кого-то, кто откроет дверь своим ключом и потом еще и кого-то, кто откроет дверь на выход.На мой взгляд, такую особенность отделения стоит указать в перечне отделений на сайте химчистки!Більше
Роман Иванов
Роман Иванов
13:01 24 Sep 19
Чистили пару раз на зиму пуховики, хорошо чистят, наполнитель не повреждают. Есть много разных услуг, один раз сдавали еще пальто и одеяло в чистку. Все супер, отлично справились.
Тимофей Лучевицкий
Тимофей Лучевицкий
09:31 15 Jul 19
Сдаю сюда в чистку свои костюмы,результатом доволен, костюмы забираю выглаженные, идеальные. Удобно, что пару минут от моего дома, график работы хороший, сдаю в субботу и через пару дней все... готово. Спасибо !Більше
Ира Фролова
Ира Фролова
11:00 25 Jun 19
Можу сказати лише хороше про цю хімчистку, віддавала їм свою норочку, привели до ладу, виглядає супер, оновили шкіряні вставочки на ній, так що зараз виглядає як нова. Хороші працівники,... вміють працювати з різними речами, чистила тут пально, шкіру і хутро. По ціні в загальному нормально, ціна якість співпадають повністю.Більше
Переглянути всі відгуки

Замовте дзвінок

Або зателефонуйте до нас:

(044) 501-04-44

Відгуки клієнтів