Замовте кур’єра

Персональна інформація

Ваша адреса

* – Обов’язкові поля

Номер телефону кур'єра:

096 150 05 14

Вартість доставки по Києву – 150 грн

Вартість доставки по Київській області – від 250грн

При замовленні від 1500 грн – доставка по Києву безкоштовна

Першокласна хімчистка одягу з доставкою по Києву

Хімчистка одягу з доставкою – затребувана послуга, яка не тільки дозволяє отримати гарні і чисті речі, але ще й економить час. Сучасний ритм не дозволяє виділяти багато часу на вирішення побутових справ, тому послуга кур’єра, котрий забере і поверне речі в хімчистку, стануть порятунком. «Американська хімчистка» пропонує професійну чистку одягу з можливістю замовлення послуг кур’єра. Вигідна ціна і продуманий сервіс – те, що забезпечує компанія.

Особливості «Американської хімчистки»

Замовивши послугу на сайті «Американської хімчистки», ви можете скористатися послугою виїзду кур’єра. Вам достатньо просто передати речі, щоб потім отримати ідеально очищені вироби. Фахівці майстерні виконають ряд певних маніпуляцій, щоб надати якісний результат клієнту. Дії наших майстрів:

  • уважне вивчення плям, аналіз матеріалу, ступеня його забруднення;
  • вибір оптимального варіанта чистки – суха, аква або інший різновид усунення плям;
  • обробка виробу – боротьба з дрібними плямами, потім – виведення складних забруднень;
  • при необхідності – виконання ремонтних робіт, прикріплення фурнітури, аксесуарів.

Після всіх очищувальних маніпуляцій наші фахівці сушать, гладять вироби, щоб потім упакувати і доставити чисті речі до вас додому.

Переваги співпраці

Хімчистка з доставкою додому – вигідна пропозиція, що істотно заощаджує час клієнта. До основних переваг співпраці відносять:

  • проведення всіх очищувальних маніпуляцій на вищому рівні, можливість роботи з брендовими виробами, сумками з натуральної шкіри;
  • надання виключно вигідних цін на чистку, а також послуги кур’єра;
  • консультування з питань, що цікавлять;
  • наявність акцій, знижок, вигідних пропозицій, щоб додатково заощадити на послугах;
  • наявність експрес-чищення, якщо послуга потрібна терміново;
  • використання виключно першокласних і безпечних матеріалів для чистки, вони не викликають алергічних реакцій, надають відмінні результати.

Замовити послугу хімчистки з доставкою речей додому – найкраще рішення для тих, хто цінує свій час. «Американська хімчистка» пропонує дану послугу по всьому Києву, гарантуючи продуманий сервіс і максимально вигідні ціни. Звернувшись до нас, ви не тільки заощадите свій час, але ще і отримаєте ідеально чисті і свіжі речі.