Чистка шкіри та хутра

Як чистимо шкіру та хутро

Якщо шкіряна куртка чи улюблене хутро втратили свіжість, то технологи майстерні «Американської хімчистки» повернуть їм первинний вигляд.

Ретельно проведемо чистку і обробку вашої речі спеціальними компонентами.

Дбайливо відреставруємо протертості, відполіруємо та почистимо з урахуванням благородства матеріалу та екслюзивності речі.

Після обробки хутряні речі стануть м’якими, а шкіряні вироби — оновленими, що не тільки істотно продовжує термін життя улюблених речей, але і надає їм первинний вигляд.

В результаті професійного чищення, шкіряні та хутрові вироби і аксесуари будуть захищені від несприятливого впливу дощу і снігу.

Вироби зі шкіри та хутра вимагають особливого догляду, тому ми використовуємо лише сучасні технології і перевірені препарати, що відповідають світовим стандартам якості.

Прайс лист

Куртка коротка до 70см (шкіра, замша)
600 грн
Дублянка середня до 90см (шкіра, замша)
800 грн
Шапка (натуральне хутро)
450 грн
Шуба коротка до 90 см (натуральне хутро)
1300 грн
Угі короткі (шкіра, замша)
600 грн
Фото послуги

«Американська хімчистка» надає також послуги з ремонту хутрових виробів, перш за все шуб і дублянок а таже їх перешиття.

Наші майстри відреставрують і відновлять пошкоджене хутряне покриття вашої улюбленої речі, а при необхідності перешьють її.

В «Американській хімчистці» для вашої шуби або дублянки можемо змінити фасон, замінити подклаку, підібрати і замінити фурнітуру. Можемо також перешити або замінити воріт і всілякі внутрішні шви.

З яким типом одягу працюємо:

  • 1Шуби
  • 2Дублянки
  • 3Шкіра: куртки, плащі, сумки, аксесуари, галантерея
  • 4Замша: куртки, плащі, сумки, аксесуари, галантерея
  • 5Взуття
  • 6Вироби зі шкірозамінника

Через особливість матеріалу — не працюємо з нубуком.