Американська хімчистка (метро «Палац Спорту»)

  • Номер телефону
    +38 044 24-87-430
  • Адреса
    вулиця Шота Руставелі, 8, Київ
  • Години праці
    Пн-Пт 9:00-21:00, Сб-Нд 10:00-18:00

Чистка одягу та текстильних виробів

Професійні послуги чистки текстильних виробів (і те, що вже написано). Хімчистка одягу, текстильних сумок, гардин, скатертин, дитячих іграшок повертає виробам первинний зовнішній вигляд, а Вам – радість користування улюбленими речами. Одяг з делікатних тканин вимагає особливого підходу. Вироби з шовку, вовни, кашеміру псуються після прання в звичайній машині. Якщо в дизайні речі присутній вишивка, аплікація, стрази, бісер – такий одяг потрібно віддавати професіоналам. Сукні та сорочки з віскози, бавовни і льону також краще не прати звичайним чином.

Переглянути цінник

Ремонт взуття та парасольок

У нашому відділенні працює майстер з ремонту взуття та шкіряних виробів. Хімчистка одягу, текстильних сумок, гардин, скатертин, дитячих іграшок повертає виробам первинний зовнішній вигляд, а Вам – радість користування улюбленими речами. Одяг з делікатних тканин вимагає особливого підходу. Вироби з шовку, вовни, кашеміру псуються після прання в звичайній машині. Якщо в дизайні речі присутній вишивка, аплікація, стрази, бісер – такий одяг потрібно віддавати професіоналам. Сукні та сорочки з віскози, бавовни і льону також краще не прати звичайним чином.

Переглянути цінник

Чистка шкіри

Надаємо послуги з фарбування та чистки виробів зі шкіри. Маємо великий досвід роботи з виробами з гладкої шкіри, замші, вивороткі та нубуку. Наші спеціалісти оновлять та повернуть вашим речам свіжий вигляд. Хімчистка одягу, текстильних сумок, гардин, скатертин, дитячих іграшок повертає виробам первинний зовнішній вигляд, а Вам – радість користування улюбленими речами. Одяг з делікатних тканин вимагає особливого підходу. Вироби з шовку, вовни, кашеміру псуються після прання в звичайній машині. Якщо в дизайні речі присутній вишивка, аплікація, стрази, бісер – такий одяг потрібно віддавати професіоналам. Сукні та сорочки з віскози, бавовни і льону також краще не прати звичайним чином.

Переглянути цінник

Замовте дзвінок

Або зателефонуйте до нас:

(044) 501-04-44

Відгуки клієнтів